Výtvarný příměstský tábor na téma VESMÍR

Dopřejte svým dětem nezapomenutelný příměstský tábor plný tvoření, kreativních aktivit a zážitků s využitím nejrůznějších uměleckých technik a postupů pod vedením umělce Michala Blahovce a pedagožky Lenky Němcové, která s námi spolupracovala v projektu Kreativní partnerství Praha.

Co vaše děti čeká během týdenního vesmírného putování?

Vplujeme do světa fantazie a v představách navštívíme různé galaxie. Na cestě do planetária a galerií, parků či knihovny budeme zkoumat vesmírné symboly na starých domech v centru města. Po stopách zvěrokruhu doputujeme k příběhům o ročních obdobích a jednotlivých měsících. Vytvoříme si svoje zázračné planety se zvířaty, bytostmi, stromy a květinami v zemi bezmezné fantazie. O své pocity se v kruhu podělíme se svými kamarády a vyzkoušíme si prvky meditace pomocí uklidňujících cvičení se zavřenýma očima, kdy budeme vnímat jedinečnost našich osobností (základy psychohygieny).

Všechny naše poznatky, pocity a emoce budeme zachycovat a vyjadřovat mnoha výtvarnými způsoby za použití nejrůznějších materiálů. Společně prozkoumáme tajemství obrovského a nekonečného vesmíru, jehož součástí je každý z nás.

Kdy:

22. – 26. 7. 2019

Kde:

Pražské kreativní centrum (PKC), Staroměstské náměstí 1/4 jako základna + spousta dalších příjemných a inspirativních míst

Cena:

3.500,- za jedno dítě včetně stravy, nápojů, vstupů a odměn

Lektoři:

Michal Blahovec (výtvarník), Lenka Němcová (pedagožka a tanečnice)

Praktické informace:

Dětičky můžete přivézt mezi 8:00 a 9:00 a vyzvednout mezi 15:00 a 16:00
Tábor je určený dětem od 6 do 12 let.
Maximálně 15 dětí ve skupině.
Minimální počet pro uskutečnění je 10 dětí.

Přihlášky a více info:

veronika.kristofova@crea-edu.cz
tel.: 724 502 676

On-line přihlášky zde